آشنایی با فروشگاه اینترنتی دیدن کالا

فروشگاه اینترنتی دیدن کالا مفتخر است به اطلاع برساند به همکاری و تلاش پرسنل فروشگاه دیدن کالا جهت ارائه کالاهای بدون نقص و معتبر جهت رضایت مشتری همکاری با ارگانها وادارات و شرکت های دولتی را داشته است.

این درحالی است که شعبه ما فقط در بازار امامزاده حسن تهران قرار دارد.

قابل ذکر است کلیه اجناس در فروشگاه با تنوع بسیار زیاد بوده تا مشتری در هنگام خرید به راحتی کالا های مورد نظر را انتخاب نمایید.

آماده قرداد و ارائه خدمات به کارکنان و شرکت های دولتی با شرایط ویژه میباشد.

در ضمن این فروشگاه افتخار همکاری با بیش از 70 تعاونی مصرف را دارا میباشد.

تمامی کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی دیدن کالا ارائه می شوند توسط کارشناسان ما بررسی شده و از نظر اصالت مورد تایید می باشند. کالاهای اصلی را با خیالی آسوده  از ما خرید نمایید.

بلافاصله پس از انجام قطعی سفارش ؛ مراحل ارسال آن پیگیری می شود. ارسال کالا در شهر تهران حداکثر یک روز کاری زمان برده و ارسال کالا برای شهرستان ها حداکثر 5 روز کاری زمان خواهد برد.

می توانید هزینه کالای سفارشی خود را از طریق درگاه امن بانکی توسط کلیه کارتهای تحت شبکه شتاب بپردازید. همچنین برای آسودگی بیشتر شما ؛ مشتریان شهر تهران می توانند کالای خود را دریافت نموده و پس از دریافت آن ، وجه را بپردازند.

سفارش شما در هر مرحله ای از ارسال که باشد می توانید آن را از طریق کد پیگیری خرید که پس از ثبت قطعی سفارش در صفحه خرید شما نمایش داده می شود و همچنین به ایمیل و تلفن همراه ارسال می گردد ؛ پیگیری نمایید.

علاوه بر گارانتی شرکت های سازنده محصولات ؛ تمامی کالاهای ارسالی فروشگاه دیدن کالا شامل گارانتی 48 ساعته تعویض در صورت عدم رضایت مشتری می شوند.